KOSZULKA OCHRON,STRAŻ, SECURITY, INSTRUKTOR

16 ZŁ BRUTTO/ SZT – bez znaczenia jaką ilość zamawiasz !

 

W wyniku dużego zainteresowania naszymi usługami nadruku na koszulkach ze stron firm ochroniarskich, straży i innych instytucji mundurowych, informujemy, że nasz produkt można kupić za pośrednictwem portalu allegro (link poniżej), olx jak również pisząc bezpośrednio na nasz email info@sitobiznes.pl Oferta jest skierowana zarówno do firm jak i osób fizycznych pracujących w służbach mundurowych ważna do odwołania.

 

Dlaczego nasz produkt ?

Jako jedyni w tym segmencie cenowym oferujemy grube, dobre koszulki o gramaturze 195g. W zamówieniach powyżej 50 sztuk istnieje możliwość zastosowania zmiany w grafice zarówno na froncie jak i plecach! Wszystkie nasze nadruki wykonujemy metodą sitodruku, używana przez nas farba strukturalnie przypomina elastyczną wytrzymałą gumę. Bez znaczenia jaką ilość zamawiasz, od jednej sztuk! Istnieje możliwość wykonania nadruku również na bluzach, kamizelkach odblaskowych.

 

Wysyłka

w zależności od wielkości zamówienia wysyłkę organizujemy pocztą polską, inpostem oraz firmami kurierskimi. Zamówienia powyżej 50 sztuk wysyłamy wyłącznie kurierem. Zapraszamy również do odbioru osobistego w Bydgoszczy po wcześniejszej awizacji.

 

122

 

 

NASZE OLX

 NASZE ALLEGRO

OLX miniatura

 

 

TEL 605-937-095 INFO@SITOBIZNES.PL
close